Don Prestige Residence
Don Prestige Residence
100 Ilość miejsc
konferencyjnych
138 Ilość miejsc
noclegowych
45 Ilość miejsc
w restauracji
Sala konferencyjna od 0 zł / dzień
Ilość sal konferencyjnych 3
Nocleg od 0 zł / dzień
Ilość wszystkich pokoi 72
Ulica: Św. Marcin 2Telefon: +48 61 8590 590
Miasto: PoznańEmail: wyślij wiadomość
Kod pocztowy: 61-803Strona internetowa: odwiedź
Województwo: WielkopolskieRezerwacja: zarezerwuj salę/nocleg

Don Prestige Residence

Dostępne w obiekcie:

RestauracjaBar/pub
Internet Wi-fi

Organizujemy:

KonferencjeSpotkania integracyjne
Imprezy okolicznoœścioweImprezy biznesowe
SzkoleniaBankiety

Galeria zdjęć:

Opis obiektu:

Rezydencja Don Prestige położona w centrum Poznania, zaledwie dwie minuty drogi od Starego Rynku to miejsce zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych gości - komfortu i wypoczynku w czasie podróży, jak i organizacji spotkań biznesowych.

Obiekt ma doskonałe połączenie komunikacyjne ze wszystkimi strategicznymi punktami miasta. Rezydencja mieści się w odległości 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego oraz 8 km od lotniska Ławica.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 73 eleganckie pokoje. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, telefon, minibar, sejf oraz umeblowane w nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny sposób.

Rezydencja dysponuje 3 salami konferencyjnymi przeznaczonymi dla maksymalnie 100 osób. Nowoczesne wnętrze, sprzęt konferencyjny a także dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne w postaci nowo otwartej Restauracji-baru Shades, pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania firmowego.

Gościom rezydencji oferujemy wachlarz dodatkowych udogodnień takich jak możliwość korzystania z parkingu podziemnego i sali fitness, wieczorny relaks w Restauracji-barze Shades, możliwość organizacji imprez tematycznych.

- Konferencje -

Wyposażenie sal:

Projektor multimedialnyInternet
TelewizorKlimatyzacja

Opis:

Rezydencja Don Prestige to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń w nowocześnie wyposażonych salach konferencyjnych w Poznaniu. Komfortowe wnętrza w salach wyposażone są w system audiowizualny, indywidualne nagłośnienie, oświetlenie, klimatyzację i bezprzewodowy Internet. Atutem sal jest nowoczesny system mobilnych ścian oraz dostęp do światła dziennego jak również możliwość całkowitego zaciemnienia. W ramach obsługi konferencyjnej rezydencja oferuje urozmaicone przerwy kawowe, smaczne lunche oraz wyśmienite kolacje.

Nowoczesne wnętrza, sprzęt konferencyjny oraz dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne w postaci restauracji Shades pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania firmowego.

Dodatkowe informacje:

Ilość sal konferencyjnych: 3
Największa sala konferencyjna dla 100 osób.
Cena wynajmu sali konferencyjnej od 0 zł do 0 zł / dzień.

- Nocleg -

Dostępne w pokoju:

ŁazienkaKlimatyzacja
TelewizorInternet LAN

Opis:

Do Państwa dyspozycji oddajemy 72 eleganckie pokoje i apartamenty. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, telefon, minibar, sejf oraz umeblowane w nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny sposób.

Dodatkowe informacje:

Ilość wszystkich pokoi: 72
Łączna ilość miejsc noclegowych 138 osób.
Cena pokoju od 0 zł do 0 zł / dzień.

- Restauracja/Bankiet -

Opis:

Restauracja "Shades" zaprasza Państwa na wspaniałą podróż po niepowtarzalnych i wysublimowanych smakach, łącząc kuchnię europejską z egzotyką kuchni Wschodu. "Shades" jest idealnym miejscem na organizację spotkań rodzinnych, imprez firmowych, okolicznościowych oraz tematycznych w miłej atmosferze, przy dźwiękach nastrojowej muzyki i w otoczeniu nowoczesnego designu.

Dodatkowe informacje:

Posiadamy 0 sale bankietowe.
Największa sala bankietowa dla 0 osób.
Cena wynajmu sali bankietowej od 0 zł do 0 zł / dzień.

- Wyślij wiadomość/zapytanie -

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść wiadomości:
Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający
Obiekty w pobliżu

Zasady użytkowników

Dane kontaktowe

Kontakt z nami
kontakt@konfera.pl

Oferty promocyjne oraz materiały prasowe
kontakt@konfera.pl

Wszytkie prawa zastrzezone Konfera.pl
Projekt: ProjektWordpress.pl, Kodowanie: Daris - Theme Falcon - Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.