Aktualności
Aktualności > Sale konferencyjne EuroCentrum w Warszawie
data dodania 04-05-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Na początku maja w biznesowym centrum stolicy przy warszawskich Alejach Jerozolimskich zostanie otwarty nowy obiekt konferencyjny. EuroCentrum Konferencyjne zlokalizowane w Eurocentrum Office Complex zaoferuje 4 w pełni wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Aktualności
Aktualności > Pod Rzeszowem powstaje największe centrum konferencyjne na Podkarpaciu
data dodania 24-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Jeszcze w tym roku otwarty zostanie największy w województwie podkarpackim obiekt konferencyjny. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe powstaje w Jasionce pod Rzeszowem. To ponad 27 tys. mkw. powierzchni wystawowo-konferencyjnej za ponad 135 mln zł.

Aktualności
Aktualności > Mercure Gdynia Centrum w nowej odsłonie
data dodania 23-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: brak

W Mercure Gdynia Centrum oryginalny design opiera się na skojarzeniach marynistycznych, nawiązuje też do polskiej kinematografii. Goście mogą wypoczywać w odnowionym Mercure Gdynia Centrum od niespełna miesiąca. Charakterystyczny brand wall, czyli logo marki Mercure usytuowane jest w centralnym miejscu hotelowego lobby. Nawiązuje do żagli cumującego przy nabrzeżu...

Aktualności
Aktualności > Sala konferencyjna w nowym hotelu Puro w Gdańsku
data dodania 20-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

W Gdańsku otworzył się hotel Puro – czwarty obiekt tej sieci w Polsce. Zlokalizowany na Wyspie Spichrzów dysponuje 93 pokojami, restauracją, salą konferencyjna dla 12 osób oraz fitness roomem.

Aktualności
Aktualności > Hotel, Spa i restauracje w nowym projekcie mariny w Gdyni
data dodania 14-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Hotel z 200 pokojami, centrum fitness i spa oraz restauracje, punkty handlowe, biura i pomieszczenia dla klubów żeglarskich mają powstać w nowym wielofunkcyjnym kompleksie w Gdyni. Cały projekt nawiązuje do modernistycznej zabudowy Gdyni. Konkurs na koncepcję architektoniczną zabudowy wygrało Studio Kwadrat, które przygotuje również projekt budowlany. Dachy wszystkich budynków mają być płaskie, powstaną na nich powstać tarasy widokowe, przynależne do części hotelowych, biurowych bądź gastronomicznych. Obiekt będzie miał duże przeszklenia, zarówno od strony morza jak również alei Jana Pawła II.

Aktualności
Aktualności > Krakowski hotel Best Western Plus Q już otwarty
data dodania 10-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Hotel Best Western Plus Q w Krakowie został już otwarty. Do dyspozycji organizatorów konferencji jest 230 mkw. powierzchni konferencyjnej i 308 miejsc noclegowych. Hotel oferuje organizatorom konferencji nowoczesne sale konferencyjne o powierzchni około 230 mkw. Są to dwa pomieszczenia mieszczące 80 osób oraz jedno na 60 osób. Sale można łączyć, tworząc przestronną powierzchnię, a na przerwy kawowe i koktajle sprawdzi się foyer o powierzchni 140 mkw. 

Aktualności
Aktualności > Trwa rozbudowa Best Western Grand Hotel Kielce
data dodania 07-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

We wrześniu zostanie otwarte nowe centrum wystawienniczo-konferencyjne w kieleckim Best Western Grand Hotel, czyli dawnym hotelu Łysogóry przy ul. Sienkiewicza. Będzie ono mogło pomieścić nawet 1000 osób. Po zakończeniu trwającej obecnie modernizacji całkowita powierzchnia nowego centrum wystawienniczo-konferencyjnego hotelu wynosić będzie 1800 m kw. Oznacza to dodatkowe 700 m kw. w stosunku do tego, co aktualnie oferuje hotelowe centrum konferencyjne. Dzięki przesuwnym ścianom możliwy będzie podział przestrzeni na mniejsze pomieszczenia, co pozwoli na jednoczesną organizację kilku spotkań z zachowaniem w pełni komfortowych warunków organizacyjnych i akustycznych.

Aktualności
Aktualności > Sale konferencyjne w odnowionym Mazurskim Raju dostępne już w kwietniu
data dodania 01-04-2015 | Autor: admin | Kategoria: brak

Po siedmiu miesiącach ciągłych prac remontowych, hotel konferencyjny Mazurski Raj przygotowuje się do otwarcia. Plan modernizacji objął m.in. sale konferencyjne, pokoje oraz restaurację. Hotel ponownie przyjmie gości w odnowionych wnętrzach już 24 kwietnia br.

Aktualności
Aktualności > Kolejna luksusowa sieć hoteli wkroczy do Wrocławia
data dodania 30-03-2015 | Autor: admin | Kategoria: brak

DoubleTree by Hilton, który powstaje w kompleksie OVO Wrocław, wzbogaci bazę pięciogwiazdkowych hoteli w mieście. We Wrocławiu działają już obiekty takich sieci jak Radisson czy Sofitel.To będzie pierwszy DoubleTree by Hilton w Polsce, który będzie miał pięć gwiazdek. Marka otworzy obiekt w 2016 roku w wielofunkcyjnym budynku OVO Wrocław.

Aktualności
Aktualności > Mercure Gdynia Centrum - kolejny hotel marki Mercure
data dodania 30-03-2015 | Autor: admin | Kategoria: brak

W sercu Gdyni pojawił się kolejny hotel marki Mercure powiększając tym samym liczbę obiektów sieci na Wybrzeżu. Doskonale zlokalizowany Mercure Gdynia Centrum to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy Trójmiasto odwiedzają w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Zasady użytkowników

Dane kontaktowe

Kontakt z nami
kontakt@konfera.pl

Oferty promocyjne oraz materiały prasowe
kontakt@konfera.pl

Wszytkie prawa zastrzezone Konfera.pl
Projekt: ProjektWordpress.pl, Kodowanie: Daris - Theme Falcon - Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.