Aktualności
Aktualności > Sale konferencyjne w Hotelu Zatoka w Gdańsku dostępne od września
data dodania 25-08-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Hotelu Zatoka znajduje się 10 min od centrum Gdańska, położony jest przy głównej trasie szybkiego ruchu E77. Nowo otwarty hotel dysponuje bazą noclegową i zapleczem konferencyjnym.

Aktualności
Aktualności > Termy Warmińskie ponownie szukają operatora
data dodania 20-08-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Lidzbarskie starostwo ogłosiło na 29 września kolejny termin, w którym czeka na oferty firm zainteresowanych prowadzeniem Term Warmińskich. Dotychczasowe negocjacje z jedynym oferentem deklarującym chęć zawarcia takiej umowy zakończyły się niepowodzeniem.

Aktualności
Aktualności > Polanica Hotel Resort & SPA - Nowy hotel w Polanicy Zdrój
data dodania 11-08-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

8 sierpnia br. nastąpiło uroczyste otwarcie obiektu Polanica Hotel Resort & SPA położonej w Polanicy Zdrój. Polanica Hotel Resort & SPA to dawny Hotel Sana, który przeszedł gruntowną modernizację stając się jednym z najbardziej nowoczesnych hoteli regionu Ziemi Kłodzkiej. Obiekt ten dysponuje 99 pokojami w klasach Standard, Delux oraz Superior, wyposażonymi w telewizor, telefon, mini-lodówka, sejf oraz zestaw powitalny. W łazienkach znajduje się m.in. prysznic lub wanna oraz suszarka do włosów. Większość pokoi ma balkony, z których rozpościera się piękny widok na park zdrojowy oraz otaczające góry.

Aktualności
Aktualności > Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze na dwa miesiące przed otwarciem
data dodania 03-08-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Mniej niż dwa miesiące zostały do otwarcia nowoczesnego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Bydgoszczy. Datę jego otwarcia ustalono na 24-25 września tego roku. Oddany do użytku obiekt będzie największym tego typu przedsięwzięciem w województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualności
Aktualności > Po rozbudowie Hotel Morawa zyskał nową salę konferencyjną
data dodania 30-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

24 lipca nastąpiło uroczyste otwarcie nowej cześci Hotelu Morawa. Nowe skrzydło to nie tylko lepszy komfort i nowocześnie urządzonych pokoi, ale i dodatkowe usługi dla hotelowych gości. Przestronne patio, całkiem zmieniona część recepcyjna, restauracja i bar, sala konferencyjna, a przede wszystkim strefa SPA & Wellness z basenem i wodnymi atrakcjami - to właśnie odświeżona wizytówka naszego obiektu.

Aktualności
Aktualności > Sala konferencyjna dla 1100 osób w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju
data dodania 28-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

W centrum Krynicy-Zdroju w Pijalni Wód Mineralnych otworzona została nowa sala konferencyjna, która może pomieścić nawet do 1100 osób na szkolenia, konferesy, czy konferencje.

Aktualności
Aktualności > 8 nowych sal konferencyjnych w Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda
data dodania 24-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

W Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda pod Warszawą powstaje centrum konferencyjne. Obecnie obiekt dysponuje trzema salami na konferencje i eventy. Po zakończonej rozbudowie obiekt będzie miał łącznie 11 sal konferencyjnych.

Aktualności
Aktualności > Termy Warmińskie gotowe, ale czekają na otwarcie
data dodania 21-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Zakończyła się budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim, obecnie obiekt przechodzi odbiory techniczne. Mimo to nadal nie wiadomo, kto będzie operatorem Term, ani kiedy zostaną otwarte.

Aktualności
Aktualności > Otwarcie kompleksu wypoczynkowego Kurpiowska Kraina w Wykrocie już w piątek
data dodania 20-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Hotel, plaża, amfiteatr, regionalna kuchnia, wiaty piknikowe, pola kempingowe i kompleks sportowy – Wykrot i Kurpiowska Kraina są już gotowe na przyjęcie pierwszych spragnionych wypoczynku w regionalnym stylu turystów. Kurpiowska Kraina to znajdujący się w sercu Kurpiowszczyzny nowoczesny kompleks turystyczno-wypoczynkowy położony pośród malowniczych łąk i lasów w miejscowości Wykrot. Składa się m.in. z hotelu, restauracji i sali konferencyjnej, amfiteatru z widownią na 1000 osób, wiat piknikowo-jarmarcznych i grillowych, kompleksu kempingowego, kompleksu sportowego, stanicy wodnej z wypożyczalnią sprzętu.

Aktualności
Aktualności > Nowy hotel powstanie w Warszawie zamiast biurowca
data dodania 16-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Zmiana planów co do budowy biurowca u zbiegu ul. Żelaznej, Złotej i Twardej w Warszawie. Jak donosi Nowa Warszawa, firma Samko odsprzedała projekt jednej z sieci hotelarskich. Pierwotny projekt przewidywał budowę 15-kondygnacyjnego biurowca. Powierzchnia użytkowa to ponad 14 tys. mkw. Projekt przygotowała pracownia DanProjekt Plus.

Aktualności
Aktualności > Warszawa coraz popularniejsza wsród turystów
data dodania 14-07-2015 | Autor: admin | Kategoria: Aktualności

Prawie 3 mln turystów nocowało w ubiegłym roku w Warszawie - to o 5 proc. więcej niż w 2013 r. Ok. 40 proc. z nich to turyści zagraniczni - podliczył Urząd Statystyczny. Cudzoziemcy, którzy odwiedzili w ubiegłym roku Warszawę, to głównie Brytyjczycy, Niemcy i Amerykanie - po ok. 10 proc. Sporo jest też Francuzów (6 proc.), Hiszpanów, Izraelczyków oraz Włochów (po 5 proc.), nieco mniej Rosjan. Niewielu jest za to turystów ze Szwecji czy Białorusi. 70 proc. turystów przyjeżdża do nas z Europy. Najchętniej odwiedzają Warszawę we wrześniu, październiku i w czerwcu. Zostają u nas średnio dwa dni.

Zasady użytkowników

Dane kontaktowe

Kontakt z nami
kontakt@konfera.pl

Oferty promocyjne oraz materiały prasowe
kontakt@konfera.pl

Wszytkie prawa zastrzezone Konfera.pl
Projekt: ProjektWordpress.pl, Kodowanie: Daris - Theme Falcon - Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.