Nawigacja
Artykuły: Aktualności
Darmowy nocleg w ofercie HRS

Posiadacze smartfonów Samsung Galaxy S6 i S6 edge otrzymają od firmy HRS możliwość rezerwacji darmowego noclegu.


EXPO Kraków jak studio filmowe

Nie bez przyczyny Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków nazywane jest przestrzenią do zadań specjalnych. W ostatnim czasie w nowym obiekcie Targów w Krakowie odbyły się m.in.: 36-godzinny konwent fanów mangi i anime, międzynarodowy turniej karciany dla ponad tysiąca graczy, a w czerwcu Centrum przemieniło się w największe studio tatuażu w Polsce. A to tylko namiastka niezwykłych metamorfoz wielofunkcyjnego obiektu, który w lipcu doskonale spisał się w roli… studia filmowego. To właśnie w EXPO Stanisław Soyka we współpracy z chórem Cracow Singers zrealizował zdjęcia do swojego najnowszego klipu pt. Shakespeare a cappella!


EXPO Kraków Zwycięzcą konkursu MP Power Awards w kategorii MultiVenue

MP Power Venue to konkurs ofert na najlepszą infrastrukturę eventową, a jego laureaci szczycą się szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów. Co sprawiło, że to właśnie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków zdobyło w tym roku nagrodę?


Festiwalowe... love z EXPO Kraków!

Co łączy miłośników gier komputerowych oraz fanów mangi i anime ze sztuką… tatuażu? Wspólnymi cechami są między innymi niesamowita atmosfera panująca podczas konwentów i festiwali o tej tematyce oraz miejsce, w którym się odbywają. Skąd to wiemy? Właśnie takie nietypowe wydarzenia, wyczekiwane przez międzynarodowe grono uczestników, na stałe zagościły w kalendarzu Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, gdzie tempo nie zwalnia nawet w okresie wakacyjnym.


Firmowe ośrodki wczasowe idą pod młotek

PKP, Poczta Polska czy Jastrzębska Spółka Węglowa to firmy, które wciąż posiadają własne ośrodki wczasowe. Jest to jednak stan tymczasowy - pisze Gazeta Wyborcza.


Herbarium Hotel & Spa pod Bydgoszczą z czterema gwiazdkami

Herbarium Hotel & Spa pod BydgoszcząOtwarty wiosną tego roku, hotel konferencyjny Herbarium położony nad Jeziorem Chomiąskim, doczekał się oficjalnej kategoryzacji i otrzymał status czterech gwiazdek. Obiekt to nie tylko miejsca noclegowe, ale przede wszystkim obszerna strefa spa oraz spora przestrzeń konferencyjna. Herbarium Hotel & Spa dysponuje trzema salami konferencyjnymi, w pełni wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny, z widokiem na jezioro oraz...


Hilton inwestuje w Krakowie

Sieć Hampton by Hilton, jedna z marek Hilton Worldwide posiadająca ponad 2000 hoteli z kategorii ekonomicznej, 8 maja przywita pierwszych gości w Krakowie. Hampton by Hilton Kraków mieści się przy ulicy Dąbskiej i oferuje 161 pokoi.


Hotel przy wrocławskim lotnisku już otawrty

8 maja przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu wystartował Terminal Hotel. Jego atutem jest lokalizacja w pobliżu lotniska - pisze gazeta.pl.


Hotel Royal w Krakowie ogłosił przetarg na najem pomieszczeń gastronomicznych

Należący do Grupy Hoteli WAM, Hotel Royal w Krakowie ogłosił przetarg na najem pomieszczeń restauracyjnych mieszczących się na terenie hotelu. Zainteresowani mogą składać oferty w terminie do dnia 21 września 2015 do godziny 15 – informuje strona HoteleWAM.pl


Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju przyjął już pierwszych gości

Wydarzeniem końca ubiegłego roku było otwarcie trzeciego Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju. Pierwsi goście już mieli okazję odkrywać wnętrza tego wyjątkowego miejsca. Swoimi uwagami już podzielili się na portalu TripAdvisor. Poprawiająca się infrastruktura drogowa sprawiła, że hotel może liczyć nie tylko na gości z położonego 1,5 godziny jazdy od Wrocławia i licznie odwiedzających Kotlinę Kłodzką gości z zagranicy – Niemiec i Czech, ale również i Warszawy. Dojazd ze stolicy Polski, Niemiec czy Austrii zajmuje po tyle samo czasu – ok. 5 godzin.


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój zwycięzcą TRAVELLERS' CHOICE 2016

Czternasty rok z rzędu serwis TripAdvisor®  wybrał najlepsze obiekty na świecie w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych z całego świata.


Hotele Best Western w Polsce z certyfikatem jakości największego serwisu turystycznego na świecie

Ponad 1800 hoteli Best Western na całym świecie, w tym 6 w Polsce, zdobyło w tym roku certyfikat jakości serwisu TripAdvisor®. Wyróżnienie to przyznawane jest obiektom, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają pozytywne opinie regularnie wystawiane przez użytkowników serwisu.


Hotele Diament stawiają na kulturę

W obecnych czasach hotel to nie tylko przystanek w podróży, miejsce spotkań biznesowych czy też strefa relaksu i odpoczynku. Udowadnia to Sieć Hotele Diament, która aktywnie wspiera i inwestuje w wartościowe inicjatywy kulturalne.


Hotele Diament zwiększyły potencjał noclegowy o 40 proc

W ostatnim dniu kwietnia br. dobiegł końca, trwający od drugiej połowy 2014 r., proces przejęcia sieci hotelarskiej Stylehotels, która tym samym zakończyła swoją działalność na rynku. Pięć nowych obiektów stało się częścią sieci Hotele Diament i przeszło proces rebrandingu, a dotychczasowi pracownicy Stylehotels automatycznie zyskali nowego pracodawcę.


Integrated Multimedia Systems Event w EXPO Kraków

16-17 września br. w EXPO Kraków odbędzie się druga edycja Integrated Multimedia Systems Event. Celem wydarzenia jest promowanie trendów oraz rozwiązań audiowizualnych najnowszej generacji, jak również wskazanie możliwości wykorzystania nowych technologii z sektora AV w biznesie, edukacji i kulturze. Głównym Partnerem Technologicznym IMSE 2015 jest firma SAMSUNG.

Zasady użytkowników

Dane kontaktowe

Kontakt z nami
kontakt@konfera.pl

Oferty promocyjne oraz materiały prasowe
kontakt@konfera.pl

Wszytkie prawa zastrzezone Konfera.pl
Projekt: ProjektWordpress.pl, Kodowanie: Daris - Theme Falcon - Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.